DEZENFEKSİYON SİSTEMİ

Aynı zamanda bir dekontaminasyon ünitesi olan dezenfeksiyon kabinlerimiz, tamamen insan dezenfeksiyonu için üretilmiştir. Tasarım amacımız; özellikle ziyaretçilerin el, yüz, ayakkabı ve giysilerindeki muhtemel patojen yükünü azaltarak bir ön hijyen bariyeri oluşturmaktır ve kullanılan tüm malzemeler bu amaca uygun seçilmiştir.

Sistem fotoelektrik sensörleri ile otomatik olarak çalışmakta olup, kişinin kabin içerisindeki el haznesine ellerini uzatmasıyla çalışır. Böylece el dezenfeksiyonunun sağlanması garanti altına alınmış olur. Ayrıca hijyen havuzu vasıtası ile de ayakkabı, farklı noktalardaki nozullar aracılığı ile de kıyafet dezenfeksiyonu gerçekleşir. Kontrol ünitesi sayesinde ise kişinin kabin içerisindeki kalma süresi ve uygulanacak dezenfektan maddenin dozajlama miktarı ayarlanabilir. Sisteme ilave olarak drenaj pompası ve tesisatı eklenmiştir. Kullanım esnasında zaman içerisinde zeminde birikecek sıvı atığın tahliyesi de otomatik olarak gerçekleştirilir. Böylelikle sistem kaynaklı çevre kirliliğinin önüne geçilmiş olur.

Kullanılan tüm parçalar paslanma ve korozyona dayanıklı olup uzun ömürlü malzemelerde imal edilmiştir. Kullanılan nozullar özel olarak seçilmiş ve insan solunum yollarında problem oluşturmayacak damlacık büyüklüğünde püskürtme yapısına sahiptir.

Kabin giriş-çıkış noktalarına rampa konularak seviye farkı giderilmiş ve olası kazaların önüne geçilmiştir. Rampalar sayesinde tekerli sandalye ve sedye geçişlerine imkan sağlanmıştır. Kabinin giriş ve çıkış noktalarına nem tutucu paspas konulması olası kaygan zemin risklerini azaltır.

Kabin üzerinde gerekli talimat ve uyarı levhaları mevcut olup, can ve mal güvenliğiniz için talimatlara uygun davranmanızı önemle rica ederiz.

Sistemimizde: T.C Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu’nca verilmiş, biyosidal ürün ruhsatnamesine sahip, ‘’Dermatolojik Uygunluk-İrritasyon Test Raporu-Mikrobiyolojik Aktivite Belgeleri ve Etkinlik raporları bulunan ANTİSEPTİK DEZENFEKTANLAR kullanılmalıdır.

Standart kabin ölçüleri:

En: 100cm Boy: 150cm Yükseklik 208 cm

Dezenfektan deposu standart 50lt olarak sunulmaktadır. Tüm otomasyon ve pompa grubu kabin olarak imal edilmiştir.

Ayrıca istenilen ölçü ve ebatlara göre özel olarak projeler üretilebilmektedir.

161 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonHEMEN SİPARİŞ VER