SPREY AŞI MAKİNELERİ

T SERİSİ KANATLI SPREY AŞI MAKİNELERİ

T Serisi Cihazlarımız kanatlı sektörünün büyük problemlerinden olan sprey aşılama ve Dezenfeksiyon için özel olarak tasarlanmıştır.

*Biyo Vac T Serisi Cihazlar sürgülü raylı sistem yapısıyla 4 katlı tavuk kafesinden 8 katlı tavuk kafesine kadar çeşitli ölçü ve ebattaki kafeslere göre kolayca ayarlanabilmektedir.

*T 100 ve 400 Serisi Cihazlar  hayvanın hafta yaşına göre uygun nozüller takılarak sprey aşılama yöntemini hem kolay hem de hızlı bir hale çevirmektedir.

*Biyo Vac T Serisi Cihazlar alüminyum gövde yapısıyla hem hafif hem de tekerlekli sistemi ile tavuk kafesinin yem oluklarına takılarak kolay kullanılır hale getirilmiştir.

*Biyo Vac T 100 ve 400 aşılama makinesinde 80 -110 ve 150 mikron damlacık büyüklüğü oluşturan nozülleri ile Tavuk , Yarka ve Civcivler de maksimum verim ve uygulama kolaylığı ile sprey aşı yapmaya olanak verir.

Biyo Vac T 150 tipi cihazımız ise Kafes Sistemli 4-8 kat arası kümeslerde sprey dezenfeksiyon işlemi yapabilmek için tasarlanmıştır.

Biyo Vac T 500 tipi cihazlarımız ise arabalı tip olup aynı anda çift taraflı olarak aşı yapabilmektedir.50 Litre ilaç haznesi ve Jel Akülü yapısıyla büyük işletmelerde uzun süreli aşılama olanağı sunmaktadır.

*Kullanılan tüm malzemeler özel olarak seçilmiş aşılar ve dezenfektan maddeler ile herhangi bir reaksiyona girmeyecek yapıdadır.

*Biyo Vac T Serisi Cihazlar 12 Volt akü sistemi ve pompa gurubu ile çalışmakta olup modüler ve mobil olarak kullanılmaya uygun tasarlanmıştır.

*Tam şarj süresi yaklaşık 4 saat olup tek şarj ile yaklaşık 5 saat kesintisiz kullanılabilmektedir.

*Tüm kullanılan parçalar firmamız garantisi altındadır.

Sarı Nozül : 20 hafta yaşı üzeri tavuklar için 80 mikron damlacık büyüklüğü. ( Nozül su tüketimi: 0,200 Lt / dk / adet )

Gri Nozül : 14 – 20 Hafta yaşı arası için 110 mikron damlacık büyüklüğü. ( Nozül su tüketimi : 0,400 Lt / dk / adet )

Kahverengi Nozül : 0 – 14 hafta yaşı aracı civcivler için. ( Nozül su tüketimi : 0,600 Lt / dk / adet )

149 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonHEMEN SİPARİŞ VER